OC 2 - problem po zmianie domeny

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

OC 2 - problem po zmianie domeny

Postprzez kubas » 5 sie 2015, o 16:33

witam

Mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić - zainstalowałem sklep na OC 2.0.2.0 i dopóki był na domenie próbnej bylo wszystko ok. Jednak przeniosłem go na domenę docelową i mam problem z:
- po wejściu na stronę zamiast lupki i strzałeczek m.in przy guziku logowania mam odpowiedni "fi" oraz kwadraciki - po odświeżeniu jest ok
- w panelu admina nie widzę podglądu obrazków / zdjęć i tych które są już na stronie i tych do wczytania z serwera - jest tylko ikonka

proszę o helpa
kubas
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 23:35

Re: OC 2 - problem po zmianie domeny

Postprzez staniapl » 6 sie 2015, o 19:11

pliki config poprawione?

czy ta sama systuacja jest z www i bez www?
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: OC 2 - problem po zmianie domeny

Postprzez kubas » 11 sie 2015, o 02:23

chwilę to trwało ale:
z panelem admina dałem radę - poprawiłem config i jest ok

niestety z efektem braku niektórych elementów graficznych oraz czcionki mam cały czas problem -na czerwono zaznaczyłem co się wyświetla nieptrawidłowo (na oryginalnym szablonie również) - help :(
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
kubas
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 23:35

Re: OC 2 - problem po zmianie domeny

Postprzez kubas » 11 sie 2015, o 08:41

Nie wiem dlaczego, ale w nowym IE strona wyświetla się ok...w Chromie dopiero po kliknięciu w logo i przeładowaniu, mimo że wyczyściłem cache i coockies przeglądarki....
kubas
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 23:35

Re: OC 2 - problem po zmianie domeny

Postprzez kubas » 12 sie 2015, o 14:31

przepraszam że tak jedno pod drugim, ale jednak nie jest ok i w IE :(

różnica jest taka, że po wpisaniu kubus.sklep.pl wychodzi strona z błędami...jednak po odświeżeniu albo po wpisaniu http://kubus.sklep.pl/index.php?route=common/home wsio jest ok ...

ktoś coś ?
kubas
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 23:35


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron