Przelewy24.pl - transakcja po zrealizowaniu

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Przelewy24.pl - transakcja po zrealizowaniu

Postprzez adrian12345 » 25 lut 2015, o 12:41

Witam,
Mam wersje opencarta 1.5.5.1, mam problem z modułem przelewów24.pl, otóż wszystko działa poprawnie, cały proces zamówienia jest realizowany, jednak przy dokonywanym przelewie bankowym, po wylogowaniu się z banku i w trakcie przechodzenia spowrotem do sklepu wyświetla się błąd:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www1/catalog/language/polski/mail/order.php:1) in /www1/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www1/catalog/language/polski/mail/order.php:1) in /www1/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

Jednak cała transakcja dochodzi do skutku. Jednak dla klienta może to być odstraszające.
Czy ktoś umiałby pomóc??
adrian12345
 
Posty: 43
Dołączył(a): 11 lip 2012, o 13:46

Re: Przelewy24.pl - transakcja po zrealizowaniu

Postprzez staniapl » 28 lut 2015, o 09:51

Jeśli nie ma spacji ani żadnego znaku przed rozpoczęciem <?php

Sprawdź kodowanie tego pliku
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Przelewy24.pl - transakcja po zrealizowaniu

Postprzez pasieczko » 27 lip 2015, o 09:40

Szybko i bez krzyku - nadaj uprawnienia dla tych plików 757 lub 777 :) Pozdrówka ;)
pasieczko
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 01:39


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron