problem przy edycji produktu

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

problem przy edycji produktu

Postprzez damian71990 » 13 mar 2015, o 22:09

Witam forumowiczów,

Mam bardzo dziwny problem, mianowicie gdy wchodzę w edycje produktu i klikam zapisz pojawia sie komunikat błędu:

Notice: Undefined index: stock_status_id in /home/chose67/domains/adres_strony/public_html/df2/admin/model/catalog/product.php on line 120Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chose67/domains/adres_strony/public_html/df2/admin/index.php:85) in /home/chose67/domains/adres_strony/public_html/df2/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chose67/domains/adres_strony/public_html/df2/admin/index.php:85) in /home/chose67/domains/adres_strony/public_html/df2/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

Przeszukałem fora, znalazłem informację dotyczące błędnego kodowania plików php lub enter czy spacja w kodzie. Wg mnie jest wszystko ok, tym bardziej ze na tych plikach mam kilka innych sklepów i nie miałem nigdy podobnego problemu.
Problem dotyczy wersji OC 1.5.5.1
Z góry serdecznie dziękuję za każdą uzyskaną pomoc!
damian71990
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 cze 2013, o 18:05

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości