Umieszczenie "Refine search/Sprecyzuj wyszukiwanie" w module

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Umieszczenie "Refine search/Sprecyzuj wyszukiwanie" w module

Postprzez pinarel » 7 sty 2015, o 21:22

Witam, mam taki problem. W sklepie mam sporo zagnieżdżonych kategorii (do 3 poziomu). Standardowe menu kategorii mam ustawione w module po lewej stronie. Po wejściu w daną kategorię moduł kategorii rozszerza się o podkategorie z 2 poziomu do wybranej kategorii głównej. Chciałbym aby po wejściu nie pokazywała się lista wszystkich kategorii a tylko same podkategorie z 2 poziomu i dalej wybierając podkategorię 2 poziomu aby pokazywały się w tym samym miejscu tylko podkategorie z 3 poziomu. Nic więcej. Dokładnie te informacje, które chce wyświetlać w miejscu kategorii głównych po wejściu na podstronę kategorii wyświetla taka funkcja z "konteneru/contentu" jak "Refine search/Sprecyzuj wyszukiwanie". Czy ktoś wie jak przenieść ją i sformatować do modułu po lewej? Ewentualnie jakiś inny pomysł na obejście problemu i zrobienie tego co trzeba?

PS. używam Opencart 2.0
pinarel
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lis 2014, o 01:03

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości