ADMIN - lista modu??w

Dla wszystkich programistów pracujących nad dodatkowymi modułami lub poprawkami dla Opencart; w tym prace nad tłumaczeniami głównego systemu czy modułów.

ADMIN - lista modułów

Postprzez jang1200 » 9 sty 2011, o 16:38

Witam

W zasadzie to od samego początku irytowało mnie to, że ciągle w tej liście trzeba szukać modułu który jest akurat potrzebny :(
Zresztą zobaczcie swoją listę modułów w Rozszeżenia/Moduły ...
Dzisiaj miarka się przebrała i ...
Jak ktoś chce aby ta lista wyglądała tak jak moja to zawartość załącznika należy rozpakować i skopiować jak leci, są wszystkie katalogi nadrzędne w których ma być ten plik.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: ADMIN - lista modułów

Postprzez brytanix » 20 sty 2011, o 23:56

Nie bardzo chwytam co w tej liście jest innego? Może ja tego nie widzę, bo ja mam admina po angielsku.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: ADMIN - lista modułów

Postprzez jang1200 » 21 sty 2011, o 00:38

Jest posortowana w/g alfabetu po nazwach modułów.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: ADMIN - lista modułów

Postprzez brytanix » 22 sty 2011, o 04:30

Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem, że polskie menu nie sortuje się wg. alfabetu, bo angieslka wersja tak. Dlatego nie byłem pewien o co chodzi.

Jest nowa wersja modułu do rejestracji do newsletter. Gosciu wprowadził zmiany, o które prosiłem. Teraz jest integracja modułu Newsletter z rejestracją do newsletter przez Opencart w trakcie rejestracji do sklepu. http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=605&path=5&filter_search=newsletter&sort=e.date_modified&order=DESC. Polecam, działa fantastycznie. Pozdrawiam.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16


Powrót do Rozwój systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron