Opencart 2 i VQmod - problem z usuni?ciem

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Opencart 2 i VQmod - problem z usunięciem

Postprzez pinarel » 29 lis 2014, o 01:16

Witam, zainstalowałem VQmod wersja 2.5.1 do Opencart 2.0.0. (po wrzuceniu vqmod na serwer i wejściu na adres www.mojastrona.pl/vqmod/install pojawił się komunikat że instalacja przebiegła poprawnie). Niestety od tego czasu nie dało rady wejśc na stronę ani na zaplecze. Wyświetlał się komunikat:

"Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, postmaster@mojastrona.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log."

Znalazłem sposób na odinstalowanie vqmoda poprzez wymianę plików index.php ze świeżej instalki zarówno w folderze głównym jak i ../admin. Efekt jest taki, że strona działa a zaplecze dalej ma ten sam błąd. Zmieniałem już chmody, podmieniłem wszystkie pliki (oprócz config.php) w katalogu admina i nie wiem jak przywrócić zaplecze do życia. Czy ktoś ma jakiś pomysł?
pinarel
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lis 2014, o 01:03

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość