Wyb?r formy wysy?ki dla danego produktu

Miejsce dla ogólnych, luźnych dyskusji odnośnie systemu Opencart.

Wybór formy wysyłki dla danego produktu

Postprzez accenter » 12 gru 2013, o 19:55

Witam,
Właśnie próbuje uruchomić sklep na OC i mam parę pytań do specjalistów.
1. Oczywiście natknąłem się na problem związany z cenami netto i brutto. W moim przypadku pokazywało taka sama cene i tu i tu mimo poprawnego ustawienia podatku. Aby nie wprowadzać w błąd, w ustawieniach wybrałem aby nie pokazywał ceny z podatkiem i teraz mam jedną cenę. Czy można to jakoś obejść bo zależy mi na tym aby jednak pokazywał cenę brutto ( głowna ) i pod spodem cenę neto bez podatku.
2. Czy jest taka opcja żeby ustawiać sposób dostawy w trakcie dodawania produktu do sklepu. Chodzi mi o to żeby sposób dostawy przypisywać do każdego produktu indywidualnie. Może jest takaś wtyczka która daje takie możliwości.
3. Gdzie się ustawia treść maili sprzedażowych.

Na razie to chyba tyle. Pewnie za chwile pojawią się kolejne pytania.
Będę szczerze wdzięczny za pomoc.
accenter
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 08:02

Re: Wybór formy wysyłki dla danego produktu

Postprzez adikon.oc » 13 gru 2013, o 10:45

Witam

Ad 1. Masz źle skonfigurowany sklep dlatego pokazuje takie same ceny.
Ad 2. http://www.opencart.com/index.php?route ... on_id=1436
Ad 3. Możesz to zrobić za pomocą tego modułu Custom template email lub manualnie edytując pliki językowe catalog/language/JEZYK/mail/order.php i admin/language/JEZYK/mail/order.php.

pozdrawiam
Adrian
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Wybór formy wysyłki dla danego produktu

Postprzez blackbee045 » 21 paź 2014, o 08:37

w ustawieniach wybrałem aby nie pokazywał ceny z podatkiem i teraz mam jedną cenę. Czy można to jakoś obejść bo zależy mi na tym aby jednak pokazywał cenę brutto ( głowna ) i pod spodem cenę neto bez podatku.
2. Czy jest taka opcja żeby ustawiać sposób dostawy w trakcie dodawania produktu do sklepu. Chodzi mi o to żeby sposób dostawy przypisywać do każdego produktu indywidualnie. Może jest takaś wtyczka która daje takie możliwości.
3. Gdzie się ustawia treść maili sprzedażowych. ??
blackbee045
 

Re: Wybór formy wysyłki dla danego produktu

Postprzez freebox » 29 paź 2014, o 23:12

blackbee045 napisał(a):w ustawieniach wybrałem aby nie pokazywał ceny z podatkiem i teraz mam jedną cenę. Czy można to jakoś obejść bo zależy mi na tym aby jednak pokazywał cenę brutto ( głowna ) i pod spodem cenę neto bez podatku.

sprawdź czy masz wszystko ustawione podobnie, jak pisze tu: http://forum.opencart.pl/instalacja-opencart-1-5-4-krok-po-kroku-t3139.html
freebox
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 mar 2013, o 02:18


Powrót do Dyskusje ogólne o Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron