Rozbudowny mou? wysy?ki

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Rozbudowny mouł wysyłki

Postprzez aleksandrooo » 28 lip 2014, o 20:42

Witam
Posiadam sklep internetowy oparty o system Opencart i nie mogę poradzić sobie z moim rozbudowanym systemem opcji wysyłki. Szukam pomocy w internecie lae nie udało mi się rozwiązać problemu. Opcje mają wyglądać następująco:
za przedpłatą 23,00 PLN za przesyłkę w ilości do 12 butelek
- za pobraniem 28,00 PLN + 1% wartości zamówienia za przesyłkę w ilości do 12 butelek (za pobraniem wysyłamy zamówienia tylko do 12 butelek).
Zamówienia bezpłatne :
- za przedpłatą :
* powyżej 300,00 PLN do 12 sztuk - wysyłka gratis
* powyżej 600,00 PLN do 24 sztuk - wysyłka gratis
* powyżej 900,00 PLN do 36 sztuk - wysyłka gratis itd.
- za pobraniem :
* powyżej 300,00 PLN do 12 sztuk - doliczany jest koszt pobrania - 5zł + 1%wartości zamówienia
* powyżej 600,00 PLN do 24 sztuk - doliczany jest koszt pobrania - 10zł +1% wartości zamówienia
* powyżej 900,00 PLN do 36 sztuk - doliczany jest koszt pobrania - 15zł +1% wartości zamówienia itd.

Szukałem modułów które umożliwią mi konfiguracje ale jakoś nie znalazłem nic co by mi pomogło. Proszę o wyrozumiałość gdyż dopiero zaczynam z Opencart.
aleksandrooo
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:31

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron