Cena przez...

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Cena przez...

Postprzez medator » 5 lut 2014, o 15:31

Witam
Może ktoś mi pomoże? Czy istnieje moduł lub ewentualnie modyfikacja któregoś z pliku tak aby była możliwość podawania informacji klientowi za co podana cena jest czy to szt., m2, mb??? Jest dość irytujące i mało estetyczne gdy takie informacje trzeba zawierać w opisie towaru.
medator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 02:46

Re: Cena przez...

Postprzez jang1200 » 5 lut 2014, o 18:33

To nie jest kwestia modyfikacji jakiegoś pliku...
W tej chwili już dokładnie nie pamiętam (robiłem to ok. 2,5 roku temu...) ale to było kilkanaście plików (po stronie admina i sklepu) plus dodatkowe dwa pola trzeba było dołożyć w bazie danych dla produktu (oc_products) i zamówienia (oc_orders) i nie wiem czy jeszcze gdzieś ?
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Cena przez...

Postprzez medator » 11 lut 2014, o 11:58

No to sporo pracy. Ale chyba się opłacało? Gdybyś miał chwilkę i przypomniał sobie co należy zmienić to byłbym bardzo wdzięczny - oczywiście w jakiś sposób mógłbym się odwdzięczyć no chyba że chcesz zrobić zlecenie na taką modyfikację?
medator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 02:46

Re: Cena przez...

Postprzez jang1200 » 11 lut 2014, o 21:10

medator napisał(a):Ale chyba się opłacało?
Moim zdaniem tego zmierzyć się nie da ;) ale niewątpliwie zupełnie nienaturalnie jest sprzedawać buty czy przewody czy ... na sztuki ...
Moja podręczna pamięć mi podpowiedziała, że - Jednostki miary - 2010.12.02 dla wersji OC od 1.4.9 - to już ciut ponad trzy lata :roll:
plików było w tych wersjach dokładnie 19 plus pola w bazie danych.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron