Wojew?dztwa

Miejsce dla ogólnych, luźnych dyskusji odnośnie systemu Opencart.

Województwa

Postprzez jang1200 » 9 lut 2014, o 14:59

Od dłuższego już czasu się za to zabieram ale jakoś tak ciągle brakuje czasu...
Kiedyś napewno wywalę z rejestracji, zamówień te województwa bo uważam, że są zbędne, przynajmniej mnie. Wogóle to nie pamiętam ile "wieków" temu ostatnio na kopercie wpisałem pod adresem nazwę województwa. Od czasu kiedy mamy kody pocztowe chyba już nikt tego nie pisze.
Pozwoliłem sobie nawet dzisiaj przejrzeć chyba z 30 sklepów, polskich oczywiście i nigdzie nie znalazłem listy województw do wybrania a nawet rubryki do wpisania ręcznie nazwy województwa. Oczywiście, że napewno jakieś sklepy by się znalazły ale ja dzisiaj takich nie znalazłem. Nawet powiem więcej w mało którym był nawet kraj do wyboru...
W jednym sklepie (AVT) jest do "wyboru" kraj przy adresie kupującego tylko Polska a przy adresie do wysyłki są wszystkie kraje świata.

Moim zdanie są to kolejne zupełnie zbyteczne zapytania do bazy danych czy też pobieranie ich z cache. Tak naprawdę to nikomu i do niczego, no chyba, że ktoś faktycznie sporo sprzedaje zagranicę i ma specjanie zrobiony moduł opłat za wysyłki. Jeśli w kraju to jakieś tam stawki a jeśli klient poda adres za granicę to inne...

Co Wy o tym sądzicie ?
Jest Wam to potrzebne czy też używacie bo jest ... ?
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Powrót do Dyskusje ogólne o Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron