PayU i Poczta Polska - Pomocy

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

PayU i Poczta Polska - Pomocy

Postprzez lary86 » 4 lut 2014, o 19:35

Witam, na wstępnie przyznam, że to moje pierwsze doświadczenia z Opencart, a mój problem wygląda następująco. Po wielkich i ciężkich przeprawach z prawidłową konfiguracją modułu PayU 1.5.3 udało mi się dokonać płatności :D jednak moja radość nie trwała zbyt długo ponieważ moim oczom ukazał się taki oto komunikat:

Kod: Zaznacz cały
Notice: Undefined index: poczta_polska in /xxx/public_html/catalog/controller/payment/payu.php on line 772Notice: Undefined variable: choosenOne in /xxx/public_html/catalog/controller/payment/payu.php on line 416Notice: Undefined index: HouseNumber in /xxx/public_html/catalog/controller/payment/payu.php on line 428Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /xxx/public_html/catalog/language/polish/shipping/poczta_polska.php:1) in /xxx/public_html/catalog/controller/payment/payu.php on line 233


Domyślam się, że nie dogaduje się z modułem Poczta Polska, tylko dlaczego.

Będę wdzięczny za pomoc
lary86
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 22:56

Re: PayU i Poczta Polska - Pomocy

Postprzez staniapl » 4 lut 2014, o 23:48

Po pierwsze zobacz czy w pliku
catalog/language/polish/shipping/poczta_polska.php
nie masz żadnego niepotrzebnego znaku (np. spacji) przed znakiem

Kod: Zaznacz cały
<?php .....
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: PayU i Poczta Polska - Pomocy

Postprzez lary86 » 5 lut 2014, o 09:52

Niestety, wygląda na to, że nie ma :(
lary86
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 22:56

Re: PayU i Poczta Polska - Pomocy

Postprzez staniapl » 5 lut 2014, o 14:22

daj linka
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: PayU i Poczta Polska - Pomocy

Postprzez lary86 » 5 lut 2014, o 19:14

lary86
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 22:56

Re: PayU i Poczta Polska - Pomocy

Postprzez lary86 » 6 lut 2014, o 18:55

Udało mi się połowicznie załatwić problem, wyłączyłem raportowanie błędów. Zamiast ostrzeżeń pojawiła mi się biała strona. Ten problem udało mi się załatwić wgrywając poprawiony moduł 153-0.1.7 - https://github.com/PayU/plugin_opencart_153/releases/tag/0.1.7 .
Płatności przechodzą prawidłowo, po zakończeniu powracam na sklep, jednak gdy uruchomię wyświetlanie błędów problem powraca, dlatego uważam go połowicznie rozwiązany.

Na razie musi mi to wystarczyć, ale będę wdzięczny za sugestie.

Pozdrawiam,
lary86
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 22:56


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości