Pusta strona po kliknieciu "zapisz" produkt

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Pusta strona po kliknieciu "zapisz" produkt

Postprzez beetelpl » 2 lut 2014, o 13:21

Witam


Mam problem z pojawiającą się pusta stroną po naciśnięciu przycisku "zapisz" przy edycji np produktu, lub przy zarejestrowaniu użytkownika, gdy się cofnie stronę okazuje się ze dane sie zapisały tylko nie pojawia się strona, wcześniej po zapisaniu przechodziło automatycznie do listy produktów.

Bardzo proszę o pomoc bo już próbowałem chyba wszystkiego co dziwne po przywróceniu plików z backupa problem również się pojawia czy to może być wina serwera? Aktualnie korzystam z wersji 1.5.5.1, na tym samym serwerze mam również stara wersje 1.5.1 na której nie ma tego problemu czy jest jakiś konkretny plik który za to odpowiada czy może faktycznie to coś z serwerem, dodam że serwer na domenomania.pl i strona została przeniesiona przez pracowników na szybszy sprzęt (ale nie mam pewności czy to jest Podolem)
pozdrawiam
beetelpl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 22:19

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron