Programista OpenCart

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

Programista OpenCart

Postprzez Emirates7 » 5 gru 2013, o 00:59

Witam,

Szukam programisty do prowadzenia supportu szablonów OpenCart.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron (Responsive Design),
- znajomość HTML5/CSS3, jQuery i PHP,

Na czym ta praca polega?
Codziennie kilka klientów, którzy kupili moje szablony OpenCart, potrzebują pomocy i należy im tą pomoc udzielić. Są to laicy, więc pytania nie są na tyle skomplikowane, aby jakikolwiek programista PHP nie mógł sobie z nimi poradzić.

Wynagrodzenie:
W tej chwili pracy z supportem jest bardzo mało (maksymalnie pół godziny dziennie). Jak na sam początek oferuje wynagrodzenie w wysokości 500zł miesięcznie.

Co oferuje:
Oprócz wynagrodzenia oferuje możliwość współpracy przy tworzeniu potężnego sklepu z szablonami OpenCart. Kilkanaście dni temu skończyłem pracę nad frameworkiem do szablonów OpenCart. Teraz w planach mam stworzenie serwisu podobnego do http://www.pavothemes.com. Więc jak tylko osobna zatrudniona zdobędzie wystarczająco dużo doświadczenia z pracą z frameworkiem to istnieje możliwość spróbowania stworzenia własnego szablonu zbudowanego na moim frameworku oraz na mojej grafice i wystawienia go na sprzedaż.

Kontakt:
- info@artursulkowski.pl
- 506 348 207
Emirates7
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 00:21

Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron