Pomoc przy wyborze oprogramowania

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Pomoc przy wyborze oprogramowania

Postprzez Kuciarucia » 19 wrz 2015, o 09:56

Witam,

zastanawiałem się nad Shoper i IAI.

Shoper niestety nie umożliwia zmiany szablonu, można tylko im zlecić odpłatnie wykonanie.

IAI oferuje Smarty, ale nie dokońca wiem czy bym sobie z tym poradził, poza tym IAI jest po prostu drogi.

Czy z tym Smarty można robić wszystko, tzn. czy uzyskałbym efekt który oczekuję?

Znam się na obróbce grafiki i chciałbym sam ją wykonać na stronę, szukam narzędzia które umożliwiłoby to, ale byłoby w miarę proste pod względem programistycznym.

Najchętniej widziałbym takie rozwiązanie jak w Adobe Muse. Może da radę zaimplementować stronę/układ strony/layout do jakiegoś ze sklepów (Shoper, IAI, Quick cart, Prestashop, Opencart)?

I z tego co mi się wydaje kompletne oprogromowanie nie daje takich możliwości do zmiany grafiki co Quick cart, Prestashop, Opencart. Dlatego się nimi zainteresowałem.

Zastanawiam się jak to jest z tymi szablonami http://www.templatemonster.com/pl/type/ ... restashop/ ,

czy gdy się zapłaci odpowiednią kwotę można zmienić grafikę, ewentualnie wygląd buttonów, dodać walutę i dodać język i przetłumaczyć to na kilka języków?

Nie ma gotowych szablonów dla Shoper i IAI?

Może warto się zainteresować SOTE lub Comarchem? Może one daje takie możliwości edycji layoutu jakich oczekuję?
Czy quickcart)płatny) daje możliwości pełnej edycji strony? Może posiada szablony?

Chciałbym jeszcze prosić o pomoc w instalacji opencart, na razie ściagnąłem filezilla i założyłem konto na cba.pl
Kuciarucia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 09:51

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość