Polskie T?umaczenie Opencart 1.5.5.1

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez brytanix » 2 lut 2013, o 05:48

Witam

Tradycyjnie już przetłumaczyłem najnowszą wersję OpenCart 1.5.5.1, którą można automatycznie pobrać z mojej strony http://shop.go-best.eu/polskie-tlumaczenie-opencart-1551. Jak zwykle ceny symboliczne a nabywcy jakiejkolwiek wcześniejszej wersji otrzymują dodatkowe 20% zniżki na aktualizację tłumaczenia OpenCart 1.5.5.1 Admin+Front Store http://shop.go-best.eu/polskie-tlumaczenie-opencart-1551?product_id=64

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez schematx.pl » 2 lut 2013, o 22:38

lub za jeszcze bardziej symboliczną kwotę, spolszczenie można automatycznie pobrać z mojej strony: http://schematx.pl/index.php?route=prod ... path=68_69 , a każdy kupujący otrzyma darmową aktualizację.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez brytanix » 5 lut 2013, o 03:12

Witam

Rzeczywiście bardzo tanie tłumaczenie. Bardzo się cieszę z Twojej oferty, bo klienci będą mieli większą możliwość wyboru takiego tłumaczenia jakie im odpowiada a zadowolony klient to taki klient, który wraca. Mam nadzieję, że będzie ono przynajmniej tak popularne jak tłumaczenie mojego autorstwa, które zdobyło zaufanie setek zadowolonych nabywców w okresie ostatnich dwóch lat a liczba ich wciąż rośnie.

Dobrze by było, gdyby Twoi klienci mogli zobaczyć demo Twojego tłumaczenia przed dokonaniem zakupu, bo to trochę kłopotliwe prosić i czekać aż udostępnisz.

Widzę u Ciebie niespotykaną lokalizację firmy:

SchematX
P.O. Box 258GT
Georgetown, Grand Cayman KY1-1104
CAYMAN ISLANDS


a telefon do kontaktu, który podajesz na swojej stronie, to (503)-192-011, co sugeruje, że jest to numer polski w Orange, bo nie zawiera numeru kierunkowego kraju, a numer kierunkowy na Kajmany to +1 345. Zastanawiam się, gdzie faktycznie znajduje się lokalizacja Twojej firmy skoro adres jest na Kajmanach a numer telefonu polski? Rozumiem, że Kajmany to raj podatkowy, ale nie pomyślałem, że osoba fizyczna z groszowym biznesem może chcieć uciekać na Kajmany.:-) Wnioskuję, że jesteś osobą fizyczną, bo sprawdziłem rejestr firm na Kajmanach https://online.ciregistry.gov.ky/cos/faces/cos/ListParties.jspx, który pokazuje, że firma o nazwie SchematX nie istnieje w rejestrze firm - patrz załącznik.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez slawek.kow » 5 lut 2013, o 09:53

pewnie kupiłbym któreś z oferowanych tłumaczeń gdyby dodatkowo był rozwiązany problem brakującego NIPu
slawek.kow
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 15:10

Re: Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez brytanix » 5 lut 2013, o 17:43

pewnie kupiłbym któreś z oferowanych tłumaczeń gdyby dodatkowo był rozwiązany problem brakującego NIPu


Formularz zamowień ma pola do wpisania numerów NIP i REGON. Nie bardzo rozumiem, dlaczego te pola są niewidoczne w formularzu rejestracyjnym konta OpanCart. Może ktoś zna odpowiedź?

Pozdrawiam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez slawek.kow » 5 lut 2013, o 21:00

brytanix napisał(a):
pewnie kupiłbym któreś z oferowanych tłumaczeń gdyby dodatkowo był rozwiązany problem brakującego NIPu


Formularz zamowień ma pola do wpisania numerów NIP i REGON. Nie bardzo rozumiem, dlaczego te pola są niewidoczne w formularzu rejestracyjnym konta OpanCart. Może ktoś zna odpowiedź?

Pozdrawiam


No własnie. U mnie jest trochę inaczej. Mam wersję 1.5.1. Pola NIP i Regon udało mi się dodać do formularza rejestracyjnego ale nie widać ich w formularzu zamówień (czyli na odwrót). Dodatkowo NIP nie jest podany na fakturze. Bez tego ani rusz. Prześledziłem całe forum wzdłuż, wszerz i jeszcze w poprzek i dochodzę do wniosku, że nikt z tym problemem chyba się nie uporał. Tak sobie myślę, że jakby ktoś zrobił coś porządnego i w dodatku z porządną instrukcją instalacji to by trochę kasy zarobił.
Pozdrawiam
slawek.kow
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 15:10

Re: Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.5.1

Postprzez brytanix » 5 lut 2013, o 21:02

W moim przypadku NIP akurat na fakturze się wyświetla. A jak dodałeś NIP do formularza rejestracyjnego, jeśli to nieskomplikowane?
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Następna strona

Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości