Po przeniesieniu strony PA zwariowa? prosz? pom??cie

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Po przeniesieniu strony PA zwariował proszę pomóżcie

Postprzez smierdziel » 25 paź 2016, o 13:27

Cześć,
mam problem, zrobiłem sklep na testowej domenie domena1.pl i później przeniosłem na domenę docelową domena2.pl. W całej zawartości z FTP zmieniłem linki z starej domeny domena1.pl na nową domena2.pl to samo zrobiłem z bazą danych.
Po przeniesieniu strony na domena2.pl wyświetla się poprawnie nie robi przekierowań na starą domenę nawet w panelu admina. Niestety przy jakiejkolwiek zmianie z poziomu panelu administracyjnego na nowej domenie strona aktualizuje się ale na tej wcześniejszej czyli na domena1.pl a nie aktualnej. Dla pewności więc usunąłem pliki z starej domeny domena1.pl z serwera, panel administracyjny nadal działa i nadal nie pojawia żadnych błędów w logach ale przy jakiejkolwiek zmianie pokazuje, że zaktualizowano czyszczę cache a tu nic...
Co mogę z tym zrobić? Bardzo proszę o pomoc.
smierdziel
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 paź 2016, o 13:22

Re: Po przeniesieniu strony PA zwariował proszę pomóżcie

Postprzez smierdziel » 25 paź 2016, o 14:26

Nie mogę już edytować więc sory za double posta.
Problem został rozwiązany. Nie zmieniłem danych do bazy MySQL w configu /admin
smierdziel
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 paź 2016, o 13:22


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron