Pare pyta? dotycz?cych ThemeForest.

Wszelkie dyskusje odnośnie wyglądu Opencart. Pomoc przy szablonach (templates, themes) czy rozmieszczeniu grafiki.

Pare pytań dotyczących ThemeForest.

Postprzez majstro7 » 16 sty 2014, o 23:22

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników Opencart.pl Jestem bardzo zainteresowany postawieniem sklepu na skrypcie opencart mam jednak parę pytań liczę, że doświadczeni użytkownicy pomogą mi rozwiać moje wątpliwości.

Chciałbym otworzyć sklep, który oferował by sprzedaż skórzanych pasków oraz skórzanej biżuterii damskiej. Chciałbym kupić jakiś szablon ze strony ThemeForest i tu pierwsze pytanie czy taki szablon dam radę przerobić pod polski sklep? Tzn: polska waluta, polski język obsługa płatności. Szukam również jakiś sugestii co do samego sklepu chciałbym aby po wejściu w adres strony wyświetlały się dwa obrazki tj Paski i Bransoletki. Następnie po kliknięciu np w Paski chciałbym aby przenosiło na mój sklep w którym były by tylko Paski a po kliknięciu w Bransoletki aby przenosiło na sklep na którym były by bransoletki i tu moje pytanie jak to zrobić na jednym serwerze? Chciałbym jeszcze wiedzieć czy OpenCart posiada coś takiego, że np po lewej stronie wyświetli się wyszukiwanie np po kolorze paska lub po jego rozmiarze? Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
majstro7
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 21:14

Re: Pare pytań dotyczących ThemeForest.

Postprzez staniapl » 17 sty 2014, o 14:52

Wszystko da się ogarnąć na OpenCart
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Opencart Templates Pomoc przy szablonach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości