OpenCart + Vqmod Problem z kontem i produktami

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

OpenCart + Vqmod Problem z kontem i produktami

Postprzez bobsonrobson » 18 lip 2014, o 14:06

Witam, mam problem z zakładaniem konta i dodawaniem produktów. Wygląda to tak że podczas zakładanie konta w momencie finalizacji kiedy klient wciska kontynuuj lub załóż wyskakuje Powiadomienie o błędzie. W rzeczywistości konto się tworzy a po odświeżeniu strony można się zalogować. Kolejna sprawa to dodawanie produktów. Sprawa wygląda podobnie, kiedy dodaje produkt wyskakuje błąd ale produkt został dodany i dzieję się tak przy dodawaniu i edycji produktów.

LOGOWANIE
Kod: Zaznacz cały
Notice: Undefined index: approval in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/catalog/model/account/customer.php on line 14Notice: Undefined index: approval in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/catalog/model/account/customer.php on line 30Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/index.php:106) in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/index.php:106) in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29


PRODUKTY
Kod: Zaznacz cały
Notice: Undefined index: stock_status_id in /home/xxx/domains/xxx/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 127Notice: Undefined index: weight_class_id in /home/xxx/domains/xxxl/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 127Notice: Undefined index: length_class_id in /home/xxx/domains/xxx/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 127Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/domains/xxx/public_html/admin/index.php:85) in /home/xxx/domains/xxx/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/domains/xxx/public_html/admin/index.php:85) in /home/xxx/domains/xxx/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29
bobsonrobson
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 14:50

Re: OpenCart + Vqmod Problem z kontem i produktami

Postprzez bobsonrobson » 18 lip 2014, o 19:01

Wiem tyl że na języku angielskim śmiga wszystko ładnie tylko w pl się takie coś dzieję
bobsonrobson
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 14:50

Re: OpenCart + Vqmod Problem z kontem i produktami

Postprzez bobsonrobson » 19 lip 2014, o 10:01

Problem rozwiązany połowicznie. Korzystam z usług linuxcom.pl oni mają w cpanelu opcję instalacji aplikacji i stamtąd zainstalowałem opencarta, od razu tam w cpanelu w ustawieniach zmieniłem język oc na polski. Stąd te problemy. Usunąłem wszystko i zainstalowałem ręcznie oc i spolszczenie, choć niekompletne ale działa. W ten sposób pozbyłem się błędów wyżej wymienianych.

Teraz mam pytanie gdzie znajdę plik z nazwą/funkcją LOGIN. Chodzi o to iż w wersji angielskiej na stronie jest OK pisze LOGIN a w wersji PL pisze text_login. Gdzie mogę to znaleźć i przetłumaczyć ?
bobsonrobson
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 14:50


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron