OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie t?umaczenie

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez schematx.pl » 29 sty 2013, o 11:17

Pliki tłumaczenia mają się nijak do stylu strony, nie zmieniają bowiem nic w kodzie strony, ani kodowaniu stylu. Szukaj przyczyny w swoim szablonie - zerknij na moją stronę w IE i przełącz język, zobaczysz że nic się nie zmienia.

polecam Ci wejść na stronę http://browsershots.org/ tam wybierz kilka przeglądarek i podaj adres ww strony w ciągu 15 minut będziesz miał podgląd jak strona wygląda na różnych przeglądarkach i zobaczysz dla jakich przeglądarek trzeba wprowadzić poprawki w pliku stylu i kodzie strony.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez Smadler » 29 sty 2013, o 12:49

Zgadzam się, tym bardziej mnie to dziwi. Dwa razy próbowałem na świerzym OC i za każdym razem wywalało właśnie po wgraniu PL
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez Smadler » 29 sty 2013, o 23:01

Jednak mają: Problem tkwi bowiem tutaj:

<!--[if IE 7]> <html class="ie7 no-js" lang="<?php echo $lang; ?>" dir="<?php echo $direction; ?>"> <![endif]-->
<!--[if lte IE 8]> <html class="ie8 no-js" lang="<?php echo $lang; ?>" dir="<?php echo $direction; ?>"> <![endif]-->
<!--[if (gte IE 9)|!(IE)]><!--> <html class="not-ie no-js" lang="<?php echo $lang; ?>" dir="<?php echo $direction; ?>">

<!--<![endif]-->

Ja go po prostu wyciąłem i teraz w IE śmiga choć po zmianie języka na PL trzeba odswierzyć stronę
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez schematx.pl » 30 sty 2013, o 16:00

no czyli to nie wina spolszczenia, a szablonu. Ten kod
Kod: Zaznacz cały
<!--[if IE 7]> <html class="ie7 no-js" lang="<?php echo $lang; ?>" dir="<?php echo $direction; ?>"> <![endif]-->
<!--[if lte IE 8]> <html class="ie8 no-js" lang="<?php echo $lang; ?>" dir="<?php echo $direction; ?>"> <![endif]-->
<!--[if (gte IE 9)|!(IE)]><!--> <html class="not-ie no-js" lang="<?php echo $lang; ?>" dir="<?php echo $direction; ?>"><!--<![endif]-->


odpowiedzialny jest w Twoim szablonie za rozpoznanie języka w InternetExplorerze i wczytanie odpowiedniego nagłówka, jednak jak widać nie działa jak potrzeba, prawdopodobnie szablon był zrobiony pod inną wersję OC niż ta której używasz.

wklej
Kod: Zaznacz cały
<html dir="<?php echo $direction; ?>" lang="<?php echo $lang; ?>">


przed znacznikiem <head> to powinno rozwiązać sprawę automatycznego odświeżenia języka w IE
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez schematx.pl » 31 sty 2013, o 15:46

Osoby które życzą sobie aby przy następnej aktualizacji spolszczenia pojawiły się jakieś dodatkowe pliki językowe np. do niestandardowych modułów itp. proszone są o przesłanie tych modułów na mój e-mail: admin@schematx.pl

Oczywiście przy kolejnej aktualizacji osoby które kupiły bądź kupią wcześniejszą wersję spolszczenia dostaną dostęp do nowszej wersji za darmo. Aktualizacja pojawi się w okolicy 13 lutego.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez mikaxx » 7 lut 2013, o 16:03

wgralam pliczki. Brakuje mi w nich przetlumaczonych

Informacje

About Us
Delivery Information
Privacy Policy
Terms & Conditions


mozesz mi to podeslac?
mikaxx
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 15:45

Re: OpenCart 1.5.X PL Polish - polskie tłumaczenie

Postprzez mikaxx » 7 lut 2013, o 16:28

a juz sobie poradzilam:)
mikaxx
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 15:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość