OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie t?umaczenie

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez gadas » 25 sty 2011, o 22:14

brytanix napisał(a):[...]


Zmień sobie w tłumaczeniu PL i będzie po takiemu jak trza :)
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez rob » 25 sty 2011, o 22:17

dzięki :)
rob
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:06

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez brytanix » 25 sty 2011, o 22:25

No ja juz sie nie ustosunkuje do tych wersji jezykowych, bo uzywam Opencart od paru tygodni i nie uzywalem tamtej wersji. Ciekawe jak to u Ciebie będzie z tymi tlumaczeniami rodzaju platnosci. Podziel sie uwagami, jak juz przetestujesz. Dopoki nie zmienia sie wersji jezyka w ktorej robilo sie zakupy, wszystko jest OK.

Acha, przy okazji, jak juz mowilem jestem zołtodziobem jesli chodzi o Opencart, bo wczesniej uzywalem Prestashop. Czy wiecie moze, czy jest jakas mozliwosci np. stworzenia nowej 'Informacji, z filmami Youtube? Mam modul, ktory wyswietla filmy Youtube po lewej lub po prawej stronie sklepu, ale czy istnieje mozliwosc umieszczania takich filmow w innym miejscu niz po prawej lub lewej stronie sklepu? Powod dla ktorego pytam jest taki, ze z jakichs powodow, nie wiem jakich, jak ten modul mam umieszczony w lewej lub prawej kolumnie sklepu, to blokuje mi pojawienie sie niebieskiego paska kodowanie SSL w polu adresu strony w momencie przejscia do Checkout lub wpisywania innych danych w ktorych normalnie SSL sie wlacza. SSL sie wlaczy, ale pasek niebieski sie nie pojawi, dlatego usunalem modul wyswietlajacy film Youtube z lewej kolumny, gdzie byl. Zastanawiam sie, czy moge to samo umiescic gdzie indziej, np w Informacjach. Moglbym tam moze kilka filmow umiesic. Wiem, ze oczywicie moge zamiesci linki, ale to nie bardzo estetyczne.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez brytanix » 25 sty 2011, o 22:26

Zeby bylo jasne jesli chodzi o te tlumaczenia rodzajow platnosci. Ja mam wszystko przetlumaczone jak sie nalezy, ale wyswietla sie tak jak opisalem powyzej.:-)
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez gadas » 26 sty 2011, o 00:12

brytanix napisał(a):[]...

zaprzeczasz temu właśnie to opisując :lol:
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez gadas » 26 sty 2011, o 00:16

brytanix napisał(a):[...]
Zastanawiam sie, czy moge to samo umiescic gdzie indziej, np w Informacjach. Moglbym tam moze kilka filmow umiesic. Wiem, ze oczywicie moge zamiesci linki, ale to nie bardzo estetyczne.


To teraz do video z Youtube potrzebny jest aż moduł ? Nie wiedziałem że od poniedziałku tyle się zmieniło .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: OpenCart 1.4.9.2 PL Polish polskie tłumaczenie

Postprzez brytanix » 26 sty 2011, o 01:27

gadas napisał(a):
brytanix napisał(a):[...]
Zastanawiam sie, czy moge to samo umiescic gdzie indziej, np w Informacjach. Moglbym tam moze kilka filmow umiesic. Wiem, ze oczywicie moge zamiesci linki, ale to nie bardzo estetyczne.


To teraz do video z Youtube potrzebny jest aż moduł ? Nie wiedziałem że od poniedziałku tyle się zmieniło .


Dlacego od poniedzialku? Myslisz, ze nie trzeba? Juz sprawdzam. Teraz sobie cos kojarze. Ale by to bylo fantastycznie, gdyby nie!:)
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron