Narz?dzia dla webmaster?w google

Miejsce dla ogólnych, luźnych dyskusji odnośnie systemu Opencart.

Re: Narzędzia dla webmasterów google

Postprzez majstro7 » 27 kwi 2014, o 03:31

Sorrki, że odkopuje stary temat troche heh ale mam takie pytanie co do waszych wypowiedzi na temat ładowania sie strony :D Zainstalowalem na stronie google anala tylko po to abym moja strona byla znajdowana przez wyszukiwarke google ( tak pisza w poradniku komputer swiata ) :P Niestety dawno nie robilem z moja strona stad taki zaplon w odpowiedzi poniewaz czekam na zdjecia produktów i stanalem na tym ze tylko zainstalowalem ten kod anala czy jest jakas alternatywa zeby np na Haslo Luana ( nazwa sklepu ) wyskakiwala wysoko bez uzycia google anala?
majstro7
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 21:14

Re: Narzędzia dla webmasterów google

Postprzez staniapl » 27 kwi 2014, o 10:40

Zainstalowalem na stronie google anala tylko po to abym moja strona byla znajdowana przez wyszukiwarke google ( tak pisza w poradniku komputer swiata )


Kolego, "Komputer świat" to może Ci doradzić jak wyczyścić wentylator w komputerze. Google analytics nie służy do dodawania strony do wyszukiwarek !! Jest to dodatek aby można było obserwować między innymi ruch na stronie.

zainstalowalem ten kod anala czy jest jakas alternatywa zeby np na Haslo Luana ( nazwa sklepu ) wyskakiwala wysoko bez uzycia google anala?


Tak jest alternatywa optymalizacja kodu, poświęcony czas na pozycjonowanie lub zlecenie tego jakiejś agencji.
Na staro?? postanowi?em zosta? Fotografem - moja strona https://mstanczuk.pl
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje ogólne o Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron