Modu? p?atno?ci i dostawy problem

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Moduł płatności i dostawy problem

Postprzez xecon » 29 cze 2012, o 11:07

Witam,

Mam taki problem, potrzebuje powiązać metodę dostawy ze sposobem płatności. Wysyłamy towar kurierem na podstawie wagi (d0 10kg cena X, do 30 kg cena Y itd). Tak więc klient w checkout w kroku opcje dostawy klient powinien mieć 3 opcje : Kurier przy przedpłacie , Kurier za pobraniem oraz odbiór osobisty. Przy wyborze pobrania i odbioru osobistego krok płatność powinien być automatycznie pominięty. Natomiast przy wyborze przedpłaty sklep powinien przejść do kroku 4 płatność i tu powinny być opcje :Przelew Bankowy oraz Tansferuj.pl . Chciałbym żeby cena za wysyłkę pojawiała się w kroku 3 wyborze opcji dostawy. Przy wyborze płatności Transferuj.pl powinno automatycznie dodawać do całej kwoty 2%.

Pytanie brzmi czy jest to możliwe, w jaki sposób mogę uzyskać zamierzony efekt oraz ewentualnie jakich modułów potrzebuje. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
xecon
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 10:41

Re: Moduł płatności i dostawy problem

Postprzez magus » 18 lip 2012, o 13:21

To wyższa szkoła jazdy, musisz chyba zlecić to jakiemuś programiście, bo nie wiem czy taki moduł istnieje.
magus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lip 2012, o 13:17


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości