Kupony i Gift Vouchery

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Kupony i Gift Vouchery

Postprzez eryk2kartman » 18 wrz 2015, o 18:54

Witam,

Chcialem sobie wlaczyc mozliwosc uzywania kuponow i gift voucherow w sklepie(uzywam wersji angielskiej) no i tak, wszystko spoko gift voucher moge dodac w Sales-->Gift Vouchers no i wszystko jest z tym ok, dziala.
Natomiast jezeli ustawie kupon w Sales-->Coupons i obojetnie co bym nie zmienil czy to znizka w % czy jakas stala suma no i oczywiscie jest wazny jak trzeba itp to nie mam opcji do jego wpisania.
W koszyku mam tylko jedna opcje Use Gift Voucher nie mam opcji na kupon no i oczywiscie jak wpisuje kod kuponu to mi nie dziala, dostaje blad ze albo niewlasciwy kod albo juz nie mozna go uzywac.

Szperalem tu i tam, nawet zainstalowalem modul zeby obie opcje pojawialy sie w czasie checkoutu i tez pojawia sie tylko opcja Gift voucher.

Czy ja robie cos nie tak czy moze trzeba cos extra wlaczyc?
Z gory dziekuje za pomoc.
eryk2kartman
 
Posty: 32
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 15:53

Re: Kupony i Gift Vouchery

Postprzez staniapl » 18 wrz 2015, o 21:22

Dam paznokcie uciąć, że :
w Panel Admina > Rozszerzenia > Sumy zamówień

Kupony nie są włączone :)
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Kupony i Gift Vouchery

Postprzez eryk2kartman » 19 wrz 2015, o 19:55

Dzieki,
W ogole nie pomyslalem ze to tam moze byc.

A powiedz mi jeszcze wiesz moze czy jak zrobie gift voucher powiedzmy na 100 to klient musi go wydac w calosci za jednym razem czy moze to rozlozyc na kilka razy tak zeby mu balans zostawal ?
eryk2kartman
 
Posty: 32
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 15:53

Re: Kupony i Gift Vouchery

Postprzez staniapl » 20 wrz 2015, o 15:34

Wydaje się, że raz ale sprawdz
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości