Koszt wysy?ki

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Koszt wysyłki

Postprzez Dziadzia » 14 lut 2012, o 22:32

Witam,

w moim sklepie mam dość dużo produktów, które mają bardzo zróżnicowaną wagę - od 100g do 100kg. Chciał bym aby cena za wysyłkę danego towaru generowała się automatycznie po wybierze metody płatności (przelew, pobranie). Chciał bym oczywiście samemu ustalić ceny do np: przedziałów wagowych albo do każdego produktu osobno. Czy istnieje taki moduł? Jeżeli nie to czy ktoś podejmie się napisania takiego? Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam!
Dziadzia
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 wrz 2011, o 19:47

Re: Koszt wysyłki

Postprzez adikon.oc » 15 lut 2012, o 10:59

witam

zależności między płatności a wysyłka były by troche kosztowne w realizacji (tak mi sie wydaje), ponieważ trzeby było pozamieniać miejscami Krok 4 z Krokiem 5. Ale za to można uzależnić metode płatności od wysyłki i raczej to tez by spełniło Twoje wmagania. Z modułem automatycznego wyliczania kosztów wysyłki po wadze całego zamówienia poradziłbym sobie. Jak cos to możesz pisać na PW.

pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Koszt wysyłki

Postprzez Dziadzia » 15 lut 2012, o 19:06

jest już jednak moduł, do którego wpisuje się przedziały wagowe i cenę za przesyłkę. To jest 50% tego co chciałem. Drugie 50% to w tym momencie krok kolejny czyli forma płatności. Są dostępne 2 opcje (które mnie interesują) czyli przelew, który jest już obliczony z kroku poprzedniego za pomocą wagi. Problem pojawia się gdy ktoś chce zapłacić za pobraniem. tzn potrzebował bym dopisać do modułu płatności przelewem jeszcze jedno okienko w którym będzie kwota 15zł. I te 15zł dopisywało by się do rachunku automatycznie... Czy jesteś w stanie przerobić mi moduł płatności "za pobraniem" (cash on delivery) tak aby właśnie dopisał no te 15 zł do całego kosztu?
Dziadzia
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 wrz 2011, o 19:47


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości