Jak modyfikowa? doln? stref? informacyjn?

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Jak modyfikować dolną strefę informacyjną

Postprzez above » 9 lis 2012, o 23:48

Witam!

Zauważyłem pewną rzecz. Chodzi o strefę przedstawioną na poniższym zdjęciu:

Obrazek

Chciałbym poprzestawiać kilka rzeczy. Tak jak odnalazłem możliwość edycji kolumny Informacje w panelu admina tak reszta - nie da rady - przeczesałem wszystko jak i Google.

Co jeszcze zauważyłem to to, że ta sekcja informacyjna jest W KAŻDEJ templatce jakie przejrzałem (a przejrzałem dziesiątki w celu wyboru tej najwłaściwszej).

Proszę więc o info - czy ja nie potrafię znaleźć odpowiedniej opcji która pozwala modyfikować poszczególne kolumny bądź je ukrywać czy to nie możliwe jest po prostu? A może jest dodatek który pozwala usunąć/edytować tą sekcję lub dodać własną poprzez właśnie taki dodatek.

Pozdrawiam
above
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 14:04

Re: Jak modyfikować dolną strefę informacyjną

Postprzez adikon.oc » 10 lis 2012, o 13:35

może ci się przydać to: http://www.opencart.com/index.php?route ... m%20footer
pozwala na blokowanie danych wierszy lub kolumn w footerze, itp.

lub jak nie chcesz żadnych dodatkowych modułów to poszukaj tego w controller/common/footer.php i common/footer.tpl


pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Jak modyfikować dolną strefę informacyjną

Postprzez above » 13 lis 2012, o 15:35

adikon.oc napisał(a):może ci się przydać to: http://www.opencart.com/index.php?route ... m%20footer
pozwala na blokowanie danych wierszy lub kolumn w footerze, itp.

lub jak nie chcesz żadnych dodatkowych modułów to poszukaj tego w controller/common/footer.php i common/footer.tpl


pozdrawiam


Ok, myślałem, że to jest w ramach funkcjonalności z panelu admina OC. Ale jednak albo moduł albo modyfikowanie w kodzie. Sprawdzę te wskazówki.

Dziękuję bardzo za pomoc.

Pozdrawiam!
above
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 14:04


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości