Integracja z Subiektem GT

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

Integracja z Subiektem GT

Postprzez comprado.biuro » 14 mar 2013, o 22:01

Witam,

Poszukuję wtyczki integrującej sklep z Subiektem GT. Są oficjalne aplikacje nawet na stronie insERTu, ale kosztują ponad 700zł i z reguły są to oddzielne aplikacje okienkowe. Znacie coś wartego uwagi za niższą cenę? Może jest ktoś, kto potrafiłby zrobić taką wtyczkę pobierającą kategorie, produkty, zdjęcia i stany magazynowe z Subiekta GT? Chodzi mi o automat do pobierania danych z bazy Subiekta i po sprzedaży w internecie aktualizacji stanów magazynowych w bazie Subiekta.
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Integracja z Subiektem GT

Postprzez adikon.oc » 14 mar 2013, o 22:56

Aplikacje okienkowe:
http://www.e-mo.com.pl - coś około 400zł
http://www.firmes.pl/oferta/firmeslink/ ... subiekt-gt - cena to jakaś tajemnica firmowa bo nie moge jej znależć



pozdrawiam
Adrian
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Integracja z Subiektem GT

Postprzez comprado.biuro » 16 mar 2013, o 21:54

Dzięki za pierwszy link, tego nie znałem. Co do drugiego "tajemniczego" to właśnie około 700zł netto. Sprawdziłem, dzwoniłem. :)
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Integracja z Subiektem GT

Postprzez firmes » 9 kwi 2013, o 21:42

Cena programu FirmesLink nie jest tajemnicą, jest na tym forum wątek o naszym rozwiązaniu i są w nim podane ceny (link).

Obecnie w ramach promocji przy zakupie programu FirmesLink można za 1zł kupić program Firmes+ Import towarów o wartości 300zł netto.
Firmes+ Import Towarów w wersji standardowej umożliwia import i aktualizację danych na podstawie arkusza Excel (w określonym formacie) oraz wyeksportowanie danych towarów z Subiekta do arkusza Excel w celu łatwej edycji i ponowne zaimportowanie.
firmes
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 16:52

Re: Integracja z Subiektem GT

Postprzez comprado.biuro » 24 maja 2013, o 16:14

Opracowaliśmy własne rozwiązanie łączące się bezpośrednio ze sklepu internetowego z bazą danych Subiekta, dzięki czemu z panelu administracyjnego Opencarta można łatwo importować kategorie, podkategorie, produkty, zdjęcia, stany magazynowe itd.

Cena naszego modułu wraz z pełnym wsparciem technicznym i pomocy przy instalacji to 300zł netto + 23% VAT. Chętnych zapraszamy do współpracy!
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Integracja z Subiektem GT

Postprzez Palma » 30 sie 2013, o 12:32

Witam

OSTRZEGAM!!! wszystkich przed jaką kolwiek współpracą z Firmą COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski ze Szczecina (comprado.biuro na tym forum).
Zamówiłem u nich moduł personalizacji produktu do opencarta który wycenili na 2000pln/netto.
Zamówienie złożyłem w połowie maja 2013 niestety kontakt urwał się 5.08.2013.
Nie odpowiadają na telefony, smsy, emaile, skype, gg... do tego jestem stratny zaliczkę w wysokości 50% wartości modułu a także 3 miesiące które zwodzili mnie obiecywaniem, że wszystko idzie w dobrym kierunku...

Mimo, że odbierają listy polecone z wezwaniem do zapłaty zwrotu zaliczki do tej pory nie ma.

Gdyby były jeszcze inne osoby poszkodowane w ostatnim czasie przez firmę COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski proszę o kontakt.

Proszę mieć to na uwadzę i omijać szerokim łukiem tą fimę.

Pozdrawiam
Kamil Krawczak
PEROPOINT
Palma
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 lut 2011, o 16:29

Re: Integracja z Subiektem GT

Postprzez adammachulski » 11 wrz 2013, o 01:03

Bardzo mi pomogłeś, miałem właśnie ostatnimi czasy duży problem na szczęście się wszystko wyjaśniło.
adammachulski
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 00:59


Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron