Dodatkowa Zak?adka

Tutaj można opisywać i umieszczać porady jak krok po kroku dokonać zmian i poprawek w systemie; np. jak możemy zmodyfikować dany skrypt, zmienić logo sklepu, jak dodać link w stopce, jak przenieść moduł, itd.

Dodatkowa Zakładka

Postprzez fenix75 » 3 mar 2012, o 16:57

Witam,
Czy ktoś z was wie jak dodać dodatkową zakładkę z opisem. Dokładnie chodzi mi o to żeby jedna z nich miała pole dane techniczne (opis2), pierwsza zakładka to był by krótki opis produktu, a druga to dane techniczne ze szczegółowymi parametrami.
Obecnie mam tylko opis + recenzja.
fenix75
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 15:41

Re: Dodatkowa Zakładka

Postprzez fenix75 » 3 mar 2012, o 22:34

Adminie,
Wybacz że piszę post pod postem, ale już nie mogłem edytować poprzedniego wpisu. Jeżeli uznasz że post jest do usunięcia, to zrozumiem to, a temat mogę uznać za zamknięty ponieważ już wiem jak dodać kolejną zakładkę. Jeżeli jednak komuś taka wiedza jest potrzebna to pierwsze co musimy zrobić to musimy wejść w katalog -> atrybuty i tam utworzyć grupę atrybutów (u mnie były to mierniki) i tam nadać atrybuty czyli np. DC:, Napięcie AC, Opór, itd. Później jak już dodaję produkt muszę wejść w zakładkę atrybuty i tam dodać to co mnie interesuje. To co jeszcze zauważyłem to wpisując pierwszą literę atrybutu pojawi mi się grupa którą stworzyłem i atrybuty na wcześniej wpisywaną literę i z tego należy wybrać to co nas interesuje, w przeciwnym razie jak wpiszemy z ręki atrybut (lub wkleimy go) to nie zostanie on zapisany.
fenix75
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 15:41

Re: Dodatkowa Zakładka

Postprzez borubar » 13 mar 2012, o 11:17

No tak, ale w ten sposób stworzysz, a w zasadzie uaktywnisz tylko jedną zakładkę, tę, która przewidziana jest do atrybutów.
Jeżeli chciałbyś dorobić np dwie zakładki, to już nie tędy droga.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19


Powrót do Poprawki i zmiany w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron