Cze?? wszystkim

Tutaj znajdują się wszelkie ważne informacje dla użytkowników forum. Regulamin czy wskazówki jak tworzyć posty. Jeśli jesteś nowy na forum możesz również się tutaj przywitać.

Re: Cześć wszystkim

Postprzez kat » 28 kwi 2011, o 18:19

dzień dobry :)

szkoda, że dopiero znalazłem forum, ponieważ zdążyłem ręcznie przetłumaczyć już około 50% wersji angielskiej ;) ważne, że się udało, mam nadzieję, że forum okaże się pomocne.

dopiero poznaję system, pierwsze wrażenie: umiem go obsługiwać ;) mam nadzieję, że to jest to, czego szukam. próbowałem wcześniej presty i osc, jednak opencart wydaje się być najłatwiejszy w obsłudze i nie sypie błędami po wgraniu na serwer.
kat
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:11

Re: Cześć wszystkim

Postprzez Evona » 28 cze 2011, o 20:31

Witam!

Od dzisiaj zaczynam prace na Open Carcie :) Mam nadzieje ze skrypt jest tak prosty jak Presta :)

Pozdrawiam
Evona
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 cze 2011, o 20:20

Re: Cześć wszystkim

Postprzez jaans » 13 lip 2011, o 22:05

Witam wszystkich zebranych.
Dołączam do społeczności opencart chcąc wypróbować ten sklepik.
jaans
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 21:58

Re: Cześć wszystkim

Postprzez mic » 7 sie 2011, o 14:17

Witajcie,
poszukuję CMSa do mojego sklepu i mam nadzieję, że zamieszkam tu na dłużej.
Pozdrawiam i z góry dzięki!
mic
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sie 2011, o 14:13

Re: Cześć wszystkim

Postprzez asnau » 10 mar 2012, o 21:17

Witam!
kilka tygodni temu zainstalowałam i otworzyłam swój pierwszy sklep internetowy (mam dopiero 300 artykułów ale sukcesywnie dodaję nowe:)). Pracuję na wersji 1.5.1.3 OC. Nie mam za bardzo doświadczenia ani z tym, ani z innym oprogramowaniem, więc chętnie sobie poczytam forum i czegoś się nauczę:)
Pozdrawiam
Ania
asnau
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 mar 2012, o 21:03

Re: Cześć wszystkim

Postprzez rocaviador » 23 mar 2012, o 10:32

Witam,

Niedawno dowiedziałem się o istnieniu OpenCart. Mam zamiar przetestować jego możliwości :)

Pozdrawiam wszystkich!
rocaviador
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 09:56

Poprzednia strona

Powrót do Informacje dla użytkowników. Przywitaj się.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości