Custom Header - Jak to zrobi? ?

Wszelkie dyskusje odnośnie wyglądu Opencart. Pomoc przy szablonach (templates, themes) czy rozmieszczeniu grafiki.

Re: Custom Header - Jak to zrobić ?

Postprzez H2o1993 » 10 gru 2015, o 22:27

Wiesz co, zastanawia mnie jeden fakt,
komu musiałeś z administracji wylizać dupsko, że Cie nadal tutaj trzymają,
człowiek zadaje pytanie, a TY odpowiadasz na post kompletnie w 10000% nie na temat, brawo, grauluje Ci inteligencji,
i z góry przepraszam Cie za to, że nie wszyscy są tak bardzo inteligentni jak TY,
współczuje Twojej obecnej lub przyszłej kobiecie, z takim trybem myślenia,
Kobieta się zapyta co byś zjadl to zamiast jej powiedzieć schabowego, Co ? odpowiesz jej, że na Wakacje jedziemy pod namiot do wujka staszka ??
Brawo, 3maj sie chłopie, zazdroszcze Ci wrodzonego debilizmu, BEZCENNY :)
Miło że na świecie jest jeszcze tak w **** dużo pomocnych ludzi,
Polak na Polaka nigdy nie może liczyć, :)

P.s
wiesz co powinno być atutem ludzi którzy "wiedzą więcej" - chęć dzielenia się tą wiedzą z innymi,
Dlatego pomimo tego, że Kocham Polske, nigdy do niej nie wróce, dopóki będzie pełno takich ludzi jak "ty" - nie napisze tego z DUŻEJ iż nie mam do Ciebie wgl szacunku :)

Bywaj (..)
H2o1993
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 gru 2015, o 03:28

Re: Custom Header - Jak to zrobić ?

Postprzez staniapl » 11 gru 2015, o 22:38

Dzieciaku, nie obrażaj i zachowaj pewien poziom dyskusji inaczej będzie to Twój ostatni post i dostaniesz odpoczynek od forum.


Przeszedłeś przez wszystkie etapy typowego forumowego frustrata

1. Prośba, żeby ktoś odwalił robotę za Ciebie napisał Ci gotowy header (no bo ty się na tym nie znasz i to wystarczy żeby ktoś inny się tym zajął)
2. Na odmowę reagujesz typowym "To jest forum i od tego jest, że jak potrzebuje pomocy to ktoś zrobi coś za mnie - bo ja mam problem"
3. Ostatni etap Foch i obrażenie

Gdybyś od początku zadał konkretne pytania i wskazał z czym dokładnie sobie nie radziszto dostał byś konkretną odpowiedź jak problem rozwiązać.

wiesz co powinno być atutem ludzi którzy "wiedzą więcej" - chęć dzielenia się tą wiedzą z innymi,


Taak, ktoś zdobywał wiedzę latami przez nieprzespane noce, żeby przekazywać ją za darmo każdemu kto poprosi.
Wystarczy, że charytatywnie uczę dzieciaki podstaw html-a
Chłopie dorośnij!
Możesz dostać wędkę nie rybę.

W pierwszym poście napisałem Ci, jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy - oddaj to komuś kto się na tym zna.
Po czym udowodniłem Ci, że miałem jednak racje
Na staro?? postanowi?em zosta? Fotografem - moja strona https://mstanczuk.pl
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Poprzednia strona

Powrót do Opencart Templates Pomoc przy szablonach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron