Brak polskiego t?umaczenia w koszyku?

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Brak polskiego tłumaczenia w koszyku?

Postprzez acme » 14 gru 2015, o 20:47

Witam wszystkich.
Mam problem z tłumaczeniami w koszyku.
Korzystam z OpenCarta w wersji 2.1.0.2_rc z wgranym językiem polskim, jestem początkującym jeżeli chodzi o znajomość języka PHP więc proszę o pomoc.
Po dodaniu produktu do koszyka, przechodzę do koszyka, wszystko jest w porządku i wszystko działa pod względem technicznym jednak część tekstu jest w języku angielskim.
Cała zawartość jest wyświetlana w języku polskim oprócz trzech przycisków: Use Coupon Code, Estimate Shipping & Taxes, Use Gift Certificate- wszystko przedstawia screen poniżej.
Obrazek
Próbowałem odnaleźć na swoim serwerze odpowiednie pliki .php odpowiedzialne za te przyciski - w katalogu mójserwer/catalog/language/polish/checkout wszystko jest przetłumaczone na język polski jednak podczas dokonywania zakupów w sklepie te przyciski są po angielsku.
Teraz moje pytanie - w jaki sposób uzyskać język polski w tych trzech przyciskach?
Bardzo proszę o pomoc ponieważ na prawdę jestem początkujący w PHP :)
Pozdrawiam!
acme
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 20:58

Re: Brak polskiego tłumaczenia w koszyku?

Postprzez acme » 15 gru 2015, o 17:51

Przepraszam, wersja OpenCarta z której korzystam to 2.0.1.2. Pozdrawiam
acme
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 20:58

Re: Brak polskiego tłumaczenia w koszyku?

Postprzez acme » 19 gru 2015, o 20:55

Problem rozwiązany!
Brakowało 3 plików .php w katalogu: /catalog/language/polish/total
acme
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 20:58


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości