Strona 1 z 1

Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 19 lut 2012, o 14:30
przez krokodylowy
Witam
Administrator powinien wymienić moduł captcha witający użytkowników przy rejestracji na forum ponieważ skutecznie zniechęca użytkowników od zalogowania.
Mimo że nie jestem daltonistą ani analfabetą musiałem kilkanaście razy kliknąć odśwież zanim udało mi się zgadnąć co za niewyraźny bełkot jest na tej grafice.
Przypuszczam że więcej potencjalnych użytkowników forum zniechęciliście niż zachęciliście do rejestracji.

Re: Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 27 lut 2012, o 16:09
przez potas
Witam,
Moduł jest standardowy dla phpbb, został obecnie ustawiony tak, aby sprawiać jak najmniejsze problemy przy odczytywaniu.

Re: Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 23 mar 2012, o 10:36
przez rocaviador
Aż mi się nie che wierzyć, że nie da się zmienić sposobu wyświetlania CAPTCHA :) Właśnie się rejestrowałem. Uważam się za osobę, która jeszcze całkiem nieźle widzi :) To co się dzieje podczas rejestracji to masakra. Naprawdę zmiana tego zabezpieczenia jest tak kłopotliwa?

Re: Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 25 mar 2012, o 15:47
przez audyt
Admin sobie żartuje chyba???!!! Z tym kodem męczyłem się chyba z 15minut! Co jest do cholery? Standardowe? Pierwszy raz widze taka "zjebana" captche. Dodatkowe email idzie do spamu. Ludzi na forum garstka, a wy sie boicie o boty? Captcha google wystarczy. Więc nie róbcie sobie jaj z ludzie bo to nie jest śmieszne!!! TRAGEDIA!!!!

Re: Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 7 kwi 2012, o 23:39
przez potas
Ok, Captcha zmieniona! :) Obecnie jest testowane pytanie zabezpieczające. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

Re: Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 14 sie 2018, o 13:36
przez Betina
Pytanie testowe ok. Szybko można się zalogować.

Re: Zniechęcające CAPTCHA

PostNapisane: 11 sty 2019, o 11:07
przez zuzun
Jeżeli o moim znienawidzonym CAPTCHA mowa... Co trzeba zrobić na innych forach gdy pojawia się okienko z błędem a administracja nie odpowiada na maile? Jest jakiś sposób by sprytnie to obejść czy raczej należy porzucić marzenia o zarejestrowaniu się na forum?