Panowie Poprosz? o pomoc w 1.4.9.3

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Panowie Poproszę o pomoc w 1.4.9.3

Postprzez franek » 21 sty 2011, o 19:33

Czy jest ktoś tu co wie coś więcej niż jak o PHP (pewnie wszyscy)
Potrzebuję wprowadzić VAT 23% ale ale ...
Wiem że można to zrobić w panelu admina ale jest to troszkę dziwny sklep z tego co mu się przyglądam od chwilki czasu bo :
- pomijam błędy inne

Po usunięciu stawek wyspiarskich 17.5% i wprowadzeniu nowych mam tak zwaną dupę mokrą bo nie mam VATu nic a nic wcale bez i jaj itd.
Tera pytanie;)

*.sql poprawiać to chyba bzdurna teza ale ale ?
grzebać w PHP nie za bardzo bo nie jestem z tym sklepem od lat i nie znam jego dokładnej struktury .
Przerabiać sklep ?
Pewnie jest sens ale już latać trzeba na tych przerobionych plikach na zawsze dla mnie odpada musi być upg tego sklepu za jakiś czas .
Więc czy znajdzie się ktoś tu na Forum co to może mi pomocy udzielić ? Informacji co i jak zrobić dopisać odpisać ;) zmienić lub wymienić .

Reasumując kto powie co zrobić by zmiany dotyczyły tylko i wyłącznie na chwilkę obecną dopisanie stawki VAT 23% na wszystko co jest w sklepie
Tylko nie piszcie że w adminie bo w adminie to leży jak kłoda w wyrku .


Dzięki
franek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 sty 2011, o 18:27

Re: Panowie Poproszę o pomoc w 1.4.9.3

Postprzez gadas » 25 sty 2011, o 22:17

Kup od jang1200 modyfikację za 10 PLNów i VATy będą ci śmigać bez problemu :)
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości