Mam b??d z czasem

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Mam błąd z czasem

Postprzez karszniczanin » 23 mar 2010, o 14:48

Witam

Mój OpenCart wyświetla nad stroną główną i nad panelem admina jakieś błędy CET wygląda to tak i tego jest sporo:

Unknown: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. Please use the date.timezone setting, the TZ environment variable or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /var/www/virtual/interbazar.cba.pl/admin/controller/common/home.php on line 49Unknown

2010-03-22 20:01:52 - PHP Unknown: mktime() [<a href='function.mktime'>function.mktime</a>]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. Please use the date.timezone setting, the TZ environment variable or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /var/www/virtual/interbazar.cba.pl/admin/controller/common/home.php on line 147

Wie może ktoś z Was jak rozwiązać ten problem ?
Robię tłumaczenie sam na Polski wersji 1.4.4 i już prawie skończyłem tylko nie wiem jak zrobić, żeby nie wyświetlało tego błędu.

Nie wiem - może to wina serwera ?
karszniczanin
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2010, o 14:38

Re: Mam błąd z czasem

Postprzez Bigluk » 13 cze 2010, o 22:17

tez jestem na cba i mam ten sam problem - jesli nikt nie odp rozumie ze pewnie to wina serwera
Bigluk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2010, o 00:55


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron