Problem z modu?em Poczty Polskiej

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem z modułem Poczty Polskiej

Postprzez RyszardZu » 26 paź 2011, o 21:12

Witam,
przy dokonywaniu zamówienia zawiesza się zamówienie w pkt. 4 czyli "Opcje dostawy" - OC 1.5.1.
Zauważyłem, że wyłączeniu modułu "Poczta Polska" lub "Koszt wysyłki zależny od wagi"
(pozostaje włączone tylko "Opłata ryczałtowa za całe zamówienie")
zamówienie idzie dalej a po włączeniu jednego z tych dwóch modułów zawiesza się.
W dzienniku błędu wyświetla się taki błąd:
2011-10-26 19:02:53 - PHP Notice: Undefined index: length_class in /www/sklep/system/library/cart.php on line 300
2011-10-26 19:02:53 - PHP Warning: Division by zero in /www/sklep/system/library/length.php on line 38

Co to za przyczyna?
Ryszard
RyszardZu
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 15:59

Re: Problem z modułem Poczty Polskiej

Postprzez adikon.oc » 26 paź 2011, o 21:39

system/library/cart.php (około linia 300)
to
Kod: Zaznacz cały
$capacity = $this->length->convert($product['quantity']*$product['length']*$product['width']*$product['height'], $product['length_class'], 'cm');

zamienić na
Kod: Zaznacz cały
$capacity = $this->length->convert($product['quantity']*$product['length']*$product['width']*$product['height'], $product['length_class_id'], 'cm');
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Problem z modułem Poczty Polskiej

Postprzez RyszardZu » 26 paź 2011, o 22:55

Rzeczywiście się po tym nie zawiesza, ale nie pokazuje się możliwośc wysyłki Pocztą Polską. Moduł "PP" jest włączony.
RyszardZu
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 15:59


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron