[1.5.1] Produkty nie schodz? z magazynu

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

[1.5.1] Produkty nie schodzą z magazynu

Postprzez jgralak » 6 mar 2013, o 12:01

Witam serdecznie,
W żaden sposób nie jestem w stanie tak skonfigurować opencart w wersji 1.5.1 by zamówione produkty schodziły z magazynu (co bym nie zrobił, jeśli dostępność produktu ustawie np. na 10 to żadne zamówienie nie modyfikuje tej wartości). Czy to jest jakiś bug? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, gdyż jest to bardzo istotne dla tworzonego przeze mnie sklepu.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

[UPDATE]
Problem częsciowo rozwiązany - polskie tłumaczenie mnie zmyliło i nie ustawiłem przy produkcie wartości odejmowania na YES.


Jednakże pojawił się drugi problem:
Czy można tak skonfigurować opencart by stan magazynowy był sumą stanów opcji, i by schodziły z magazynu stany konkretnych opcji?
Przykład: Mamy produkt (koszulke) w rozmiarach S i M (S: 5 sztuk, M: 5 sztuk). Nasz stan magazynowy = 10. Klient zamawia 4 sztuki rozmiaru S, w związku z czym stan magazynowy = 6 (S: 1 szt, M: 5 szt). Dodatkowo - czy można zablokować zamówienie w przypadku, kiedy klient zamówiłby 15szt rozmiaru M (bo mamy tylko 5)?
jgralak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 17:08

Re: [1.5.1] Produkty nie schodzą z magazynu

Postprzez jacjac » 29 paź 2013, o 16:35

Witam,

Czy udało się znaleźć odpowiedz na pytanie o stan magazynowy?
Mam podobny problem?

Pozdrawiam,
jacjac
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 12:42


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron