Filtr produkt?w od strony administratora

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Filtr produktów od strony administratora

Postprzez konik » 18 lis 2013, o 22:44

Rozpocznę od przywitania się.
Trafiłem tutaj po długiej wędrówce od VirtueMarkt a potem PrestaShop.

Oba systemy które sprawdzałem mają swoje plusy i minusy i nie są oczywiście najgorsze. Myślałem że zostanę przy Preście ale natłok funkcji jest czasem przytłaczający. Nie mówiąc gdy chcę coś zmienić a nie ma prostego rozwiązania. Dodatkowo szalę w kierunku OpenCart przeważyło to że spora część dodatków do Presty jest znacznie droższa.

Mam pewien problem, choć dla większości z was może to nie być problemem. Gdy w zapleczu wchodzę w Katalogi -> Produkty wyświetla mi się lista produktów.
Wszystko jest fajnie gdy w sklepie mam mało produktów np ze 100 wówczas przerzucenie 5 zakładek da radę aby odnaleźć produkt. Co w sytuacji sporo większej ilości produktów??

Czy istnieje coś np w postaci modułu albo może gdzieś to trzeba przełączyć aby przeszukiwać tylko jedną kategorię produktów a nie wszystkie produkty.
Nie koniecznie musi być to bezpłatne.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc nowicjuszowi w OpenCart
konik
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 22:25

Re: Filtr produktów od strony administratora

Postprzez Smadler » 29 lis 2013, o 09:58

Nie wiem, krórą masz wersję ale sprawdż to tutaj, powinno Ci sie przydać : http://www.opencart.com/index.php?route ... ion_id=855
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: Filtr produktów od strony administratora

Postprzez Peter_w » 29 lis 2013, o 19:04

Peter_w
 
Posty: 42
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 00:01


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron